Car TransportTruck TransportMachine TransportConfidential TransportGeneral CargoTemperature Controlled TransportFoodsForwardingWarehousingValue Added LogisticsTrailer Service
 

Alle artikelen

Verbouwing kantoor Elftweg gereed

elftweg.JPG

Net voor de bouwvak begon, is bij de Lucas Group op de Elftweg in Raamsdonksveer de verbouwing van de kantoren afgerond. Er is een chauffeurs ingang gemaakt, zodat er vanaf het terrein direct toegang is tot het gebouw. Voorheen moest men door de hoofdingang komen, waarbij men vaak de truck op de weg liet staan. Dit is nu niet meer toegestaan, daar de chauffeurs nu makkelijker via hun eigen ingang binnen kunnen. Naast een chauffeursingang, is er op de afdeling planning een balie gemaakt, en postvakken voor de chauffeurs, waarin hun instructies voor de volgende rit of dag te vinden is, en waar de chauffeurs hun afgewerkte vrachtbrieven in kunnen leveren. Na een tweetal weken met flink wat (geluids)overlast, nu dus een flink verbeterde situatie voor iedereen!

Vervoers en Opslag condities: Binnenlands vervoer volgens AVC | Buitenlands Vervoer volgens CMR | Opslag condities in overleg.

Dronken Poolse chauffeur moet rijbewijs inleveren
Een Poolse vrachtwagenchauffeur heeft maandagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. De man reed slingerend over de A1 bij Hengelo. Omdat hij duidelijk te veel alcohol op had is hij naar het politiebureau gebracht.
» naar artikel

EU en China verdiepen douanesamenwerking
EU-douanecommissaris Algirdas Šemeta heeft in Shanghai de ideeën voor de douanesamenwerking tussen de EU en China nader toegelicht. Dat deed hij tijdens een internationale douaneconferentie. Šemeta wees erop dat China de tweede belangrijkste handelspartner is van de EU en het belangrijkste importland.
» naar artikel